Miele G 6920 SCi Bruksanvisning
Miele Diskmaskin G 6920 SCi
Läs gratis den bruksanvisning för Miele G 6920 SCi (2 sidor) i kategorin Diskmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele G 6920 SCi eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | Diskmaskin |
| Modell: | G 6920 SCi |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 47700 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 570 mm |
| Höjd: | 805 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 189 kWh |
| Sladdlängd: | 1.7 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.67 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2772 l |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Djup med öppen dörr: | 1165 mm |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Typ av bestickfack: | Låda |
| Apparatens placering: | Halvintegrerad |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ström: | 10 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 570 mm |
| Installationsfack, höjd: | 870 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Vattenförbrukning per omgång: | 9.9 l |
| Återstående tidindikering: | Nej |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 2100 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Periodlängd: | - min |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Vit |
| Längd på anslutningsslang: | 1.5 m |
| Utloppets slanglängd: | 1.5 m |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 14 kuvert |
| Diskmaskinsprogram: | Auto, Glass/delicate, Eco, Intensive, Pre-wash, Silent, Soak, Turbo |
| Halv-belastning: | Ja |
| Kontrollpanelens färg: | Svart |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele G 6920 SCi ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Diskmaskin Miele Manualer
18 Februari 2026
19 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 Oktober 2025
17 September 2025
2 September 2025
30 Juli 2025
30 Juli 2025
29 Juli 2025
29 Juli 2025
Diskmaskin Manualer
Nyaste Diskmaskin Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026