Miele gala w Bruksanvisning
Miele tvättmaskin gala w
Läs gratis den bruksanvisning för Miele gala w (56 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Miele gala w eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/56

Gebruiksaanwijzing voor de
wasautomaat
GALA W
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat u uw wasautomaat plaatst,T
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.M.-Nr. 05 237 520
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | gala w |
| Vikt: | 240 g |
| Förpackningens vikt: | 250 g |
| Maximal bildfrekvens: | 30 fps |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 160 x 75 x 180 mm |
| Gränssnitt: | USB 2.0 |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Kompatibla operativsystem: | Win 7, Vista, XP |
| Mac-kompatibilitet: | Nee |
| Innehåll: | Webcam. 3 front covers. CD-ROM with software. User's guide. |
| USB: | Ja |
| Minsta systemkrav: | DirectX 10 |
| Minimal processor: | Intel Core 2 Duo 2.4Ghz / AMD x2 6400+ |
| Minsta RAM: | 1024 MB |
| Fotoknapp: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele gala w ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026