Miele Hydromatic w 719 Bruksanvisning
Miele tvättmaskin Hydromatic w 719
Läs gratis den bruksanvisning för Miele Hydromatic w 719 (40 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele Hydromatic w 719 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Hydromatic w 719 |
| Bredd: | 218 mm |
| Djup: | 542.2 mm |
| Höjd: | 430.3 mm |
| Processorfrekvens: | 3 GHz |
| Processorfamilj: | Intel® Xeon® E3 v6 |
| Processormodel: | E3-1220V6 |
| Antal processorkärnor: | 4 |
| Inkluderar operativsystem: | Nee |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Processor litografi: | 14 nm |
| Antal USB 2.0-portar: | 5 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 2 |
| Nätförsörjning: | 495 W |
| Internminne: | 8 GB |
| Internminnestyp: | DDR4-SDRAM |
| Kabelteknik: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 3 |
| Processoruttag: | LGA 1151 (Socket H4) |
| Systembuss: | 8 GT/s |
| Processor antal trådar: | 4 |
| Processorns driftlägen: | 64-bit |
| Processorns cache: | 8 MB |
| Typ av processorcache: | Smart Cache |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Maximalt internminne: | 64 GB |
| Total lagringskapacitet: | 300 GB |
| Typ av optisk enhet: | DVD±RW |
| Inbyggd grafikadapter: | Ja |
| Inbyggd grafikadaptermodell: | Matrox G200 |
| Rackmontering: | Ja |
| Maximal processorturbofrekvens: | 3.5 GHz |
| Bostadstyp: | Toren (5U) |
| Klockhastighetsminne: | 2400 MHz |
| Minnesplatser: | 4 |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Gigabit Ethernet |
| Antal installerade processorer: | 1 |
| Antalet installerade hårddiskar: | 1 |
| HDD-gränssnitt: | Serial Attached SCSI (SAS) |
| HDD rotationshastighet: | 10000 RPM |
| RAID-stöd: | Ja |
| PCI Express x1 (Gen 3.x)-platser: | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 3.x)-platser: | 2 |
| Antal 3,5" fack: | 8 |
| HDD storlek: | 2.5 " |
| Maximalt antal hårddiskar per hölje: | 8 |
| Maximal lagringskapacitet: | - TB |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | SAS, Serial ATA |
| Hårddiskstorlekar som stöds: | 2.5, 3.5 " |
| Seriell port(ar): | 1 |
| Hot plug stöd: | Ja |
| PCI Express x8 (Gen 3.x)-platser: | 1 |
| Antal huvudströmförsörjningar: | 1 |
| Dell E-värde-kod: | PET3303a |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele Hydromatic w 719 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026