Miele Hydromatic W 717 Bruksanvisning
Miele tvättmaskin Hydromatic W 717
Läs gratis den bruksanvisning för Miele Hydromatic W 717 (40 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele Hydromatic W 717 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | Hydromatic W 717 |
| Enhetsplacering: | Volledig ingebouwd |
| Typ av operation: | Touch |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 47000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 865 mm |
| Nettoskatt: | 2400 W |
| Antal platsinställningar: | 13 couverts |
| Dörrfärg: | Niet van toepassing |
| Sladdlängd: | 1.7 m |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 24 uur |
| Indikering av återstående tid: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Torkningsklass: | A |
| Cykelns längd: | 150 min |
| Ljudnivå: | 42 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 176 kWu |
| Förpackningens vikt: | 50000 g |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Djuppackning: | 680 mm |
| Förpackningshöjd: | 930 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Installationsfackets bredd: | 600 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Vattenförbrukning per cykel: | 10 l |
| Nuvarande: | 10 A |
| Installationsfack höjd (min): | 865 mm |
| Integrerad timer: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 6 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Färgkontrollpanel: | Zwart |
| Typ av bästa fack: | Mand |
| Varningssignal: | Ja |
| Saltindikator: | Ja |
| Sköljmedelsindikator: | Ja |
| Doseringsassistent: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| AquaSensor funktion: | Ja |
| Glasskydd: | Ja |
| Tvättprogram: | Auto 35-45°C, Auto 45-65°C, Auto 65-75°C, Eco, Pre-wash, Quick |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.80 kWu |
| Årlig vattenförbrukning: | 2200 l |
| Avloppsslangens längd: | 1.7 m |
| Vattentillförselslangens längd: | 1.4 m |
| Installationsfack höjd (max): | 925 mm |
| Korgar justerbar placering: | Lower, Upper |
| Inbyggd vattenavhärdare: | Ja |
| Maximal fatstorlek (lägsta korgen): | 330 mm |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Maximal fatstorlek (övre korg): | 290 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele Hydromatic W 717 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026