Miele K 12420 SD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 12420 SD (40 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele K 12420 SD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

Gebruiks- en montage-aanwijzing
voor de koelkast
met DynaCool
K 12420 SD
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat uuw apparaatplaatst,
installeert en in gebruik neemt.
Dat isveiliger voor uzelf en uvoorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.M.-Nr. 07 679 960
nl - NL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 12420 SD |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 5000 g |
| Bredd: | 287.5 mm |
| Djup: | 374.5 mm |
| Höjd: | 167.6 mm |
| Ljudnivå: | 33 dB |
| Kraftkälla: | AC |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Placering: | Desktop |
| Original bildförhållande: | 16:10 |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Fast brännvidd: | 5.1 mm |
| Typiskt kontrastförhållande: | 7500:1 |
| Projektorns ljusstyrka: | 3000 ANSI lumens |
| Projektionsteknik: | DLP |
| Projektorns inbyggda upplösning: | WXGA (1280x800) |
| Keystone-korrigering, vertikal: | -40 - 40 ° |
| Lämplig för skärmstorlekar: | 80 - 100 " |
| Projektionsavståndsmål: | 0.282 - 0.445 m |
| Antal färger: | 1.073 biljoen kleuren |
| Matrisstorlek: | 0.65 " |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 3 |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Typ av seriell anslutning: | RS-232 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Audio-ingan (L, R): | 1 |
| Kompositvideoingång: | 3 |
| Komponenter för video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| S-videoingång: | 1 |
| DVI-port: | Nee |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Fokus: | Handmatig |
| Diafragma (FF): | 2.5 - 2.5 |
| Ljuskällans livslängd: | 5000 uur |
| Typ av ljuskälla: | Lamp |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Kabellåsspårtyp: | Kensington |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 10 W |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Bildförhållanden som stöds: | 16:10 |
| Kastförhållande: | 0.35:1 |
| Analog signalformat: | NTSC, NTSC 4.43, PAL, PAL 60, PAL M, PAL N, SECAM |
| Full HD: | Ja |
| Förbrukning (ekonomisk läge): | 260 W |
| 3D: | Nee |
| Lampkraft: | 230 W |
| HDMI-version: | 1.3 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1360 x 768 (WXGA), 1400 x 1050 (SXGA+), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA) |
| Förvaringstemperatur: | -10 - 60 °C |
| Ljuskällans livslängd (sparläge): | 8000 uur |
| Ljudnivå (ekonomiläge): | 29 dB |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 300 W |
| Drifttemperatur (TT): | 5 - 40 °C |
| Typ produkt: | Projector met normale projectieafstand |
| Videofärglägen: | Presentation, sRGB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 12420 SD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026