Miele K 9422 I Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9422 I (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9422 I eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Gebruiks- en montage-aanwijzing
voor de koelkasten
K 9222 i
K 9224 iF
K 9422 i
K 9424 iF
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat u uw apparaat plaatst,
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.M.-Nr. 07 470 320
nl - NL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9422 I |
| Vikt: | - g |
| Höjd: | 196 mm |
| Husmaterial: | Metal, Plastic |
| Rekommenderad ålder (min): | - jaar |
| Maxhastighet: | 48 km/h |
| Glapp: | 47 mm |
| Batteri/Batterispänning: | 7.4 V |
| Husets-färg: | Black, Green |
| Varumärkeskompatibilitet: | ARRMA |
| Längd: | 429 mm |
| siffra: | 1 |
| Säkerhetsfunktioner: | Waterbestendig |
| Konstruktionstyp: | Gebruiksklaar |
| Föreslaget kön: | Jongen/meisje |
| Batterier krävs: | Ja |
| Typ produkt: | Monstertruck |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Typ motor: | Elektromotor |
| Typ-av-enhet: | 4-wielaandrijving |
| Ej för barn 0-3 år: | Ja |
| Hjulbas: | 287 mm |
| Maträtt: | 1:10 |
| Original modellnamn: | 4x4 Mega |
| Original varumärke: | Graniet |
| Elektronisk hastighetskontroll (ESC): | Ja |
| Typ av elektronisk hastighetskontroll (ESC): | Geborsteld |
| Stötdämpare: | Ja |
| Hjuldäcksbredd (fram): | 342 mm |
| Hjuldäcksbredd (bak): | 342 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9422 I ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026