Miele K 2329 S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 2329 S (36 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele K 2329 S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

Gebruiks- en montage-aanwijzing
voor de koelkast
K 2328 S
K 2329 S
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat u uw apparaat plaatst,
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.
M
M.-Nr. 05 726 451
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 2329 S |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Innehåll (inuti): | 20 l |
| Typ av operation: | Touch |
| Magnetronkraft: | 800 W |
| Färg på produkten: | Chrome, Mirror |
| Skivbordsstorlek: | 245 mm |
| Vikt: | 1200 g |
| Bredd: | 410 mm |
| Djup: | 490 mm |
| Höjd: | 286 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 13100 g |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal automatiska program: | 14 |
| Automatisk tillagningsfunktion: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | - l |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 410 x 490 x 286 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 2329 S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026