Miele KFN 14923 SD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KFN 14923 SD (68 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele KFN 14923 SD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KFN 14923 SD |
| Färg på produkten: | Grey, Orange |
| Vikt: | 3166 g |
| Bredd: | 1060 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 310 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 318 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.24 kWh/24h |
| Förpackningens vikt: | 3649 g |
| Förpackningens bredd: | 310 mm |
| Djuppackning: | 125 mm |
| Förpackningshöjd: | 260 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Snäll: | Vlot |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Maximal viktkapacitet: | 120 kg |
| Certifiering: | ISO 6185 |
| Längd: | 1960 mm |
| Rekommenderad användning: | Rafting |
| Handvat(en): | Ja |
| Antal personer: | 2 persoon/personen |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 380 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 320 mm |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 390 mm |
| Minimum antal: | 3 stuk(s) |
| Inkluderar reparationsprodukt: | Ja |
| Tömda mått (B x L): | 1240 x 2040 mm |
| Uppblåsbart golv: | Ja |
| Inbyggda dårar: | Ja |
| Inklusive åror: | Nee |
| Produktens färg: | Vit |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KFN 14923 SD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026