Miele KF 37272 iD DynaCool Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KF 37272 iD DynaCool (80 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele KF 37272 iD DynaCool eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

Gebruiks- en montageaanwijzing
Koel-vriescombinatie
met DynaCool
KF 37272 iD
Lees de gebruiks-absoluut
en montageaanwijzing voor u het toestel opstelt,
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en
u voorkomt schade aan het toestel.M.-Nr. 09 591 190
nl - BE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KF 37272 iD DynaCool |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Nettoskatt: | - W |
| Ljudnivå: | 43 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 260 kWu |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Frys bruttokapacitet: | - l |
| Frys nettokapacitet: | 99 l |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24u |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 194 l |
| Kylskåp med bruttokapacitet: | - l |
| No Frost (kylskåp): | Ja |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Multi-luftvägssystem (kylskåp): | Ja |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Frysläge: | Onder |
| No Frost (frys): | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 21 uur |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Total nettokapacitet: | 293 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Total bruttokapacitet: | 365 l |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Kylskåpsdörrfickor: | 4 |
| Till fackområdet: | Ja |
| Kraftkälla: | Gas/Elektrisch |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Kylmedium: | R600a |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Hjulhjul: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KF 37272 iD DynaCool ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026