Miele K 823 UI Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 823 UI (32 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele K 823 UI eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

Gebruiks- en montage-aanwijzing
voor de koelkast
K 823 Ui
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat u uw apparaat plaatst,
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.
M
M.-Nr. 06 657 370
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 823 UI |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Vikt: | 6800 g |
| Tillgångar: | 1700 W |
| Uppvärmningstid: | 3 min |
| Produktmått (B x H x D): | 350 x 185 x 360 mm |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Vätsketankens kapacitet: | - l |
| Mängd rökutsläpp: | - m³/min |
| Driftsvätska: | Water |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 823 UI ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026