Miele K 9758 IDF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9758 IDF (60 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9758 IDF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

Operatingandinstallationinstructions
Refrigerator
withfreezercompartment,
PerfectFreshzone
anddynamiccooling
K9758iDF
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.07471130
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9758 IDF |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1075 g |
| Bredd: | 65 mm |
| Djup: | 155 mm |
| Höjd: | 260 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 211 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.2 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220 - 240V, 50Hz, 10A |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Beeldscherm: | LED |
| Typ av strömkälla: | Batterij/Accu |
| Batteri/Batterispänning: | 14.4 V |
| Certifiering: | CE |
| Korrekt användning: | Universeel |
| Batteri-liv: | 350 min |
| Hållbarhetscertifikat: | CE |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Inspänning: | 100 - 240 V |
| Frekvens: | 50 - 60 Hz |
| Handvat(en): | Ja |
| Rotationshastighet: | 3000 RPM |
| Antal-huvuden: | 5 hoofd(en) |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp: | Ingebouwd |
| Massagetypen: | Pummeling-massage |
| Ergonomiska handtag: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 19 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 288 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 27 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 170 l |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 570 x 550 x 1772 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9758 IDF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026