Miele KDN 12823 S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KDN 12823 S (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele KDN 12823 S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KDN 12823 S |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 48500 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 1820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 347 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Snäll: | PA |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Kraftkälla: | AC |
| På / Av knapp: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Genomsnittlig effekt: | 500 W |
| Volymkontroll: | Draaiknop |
| Förstärkarens uteffekt: | 2000 W |
| Ljudutgångskanaler: | - kanalen |
| Diameter drivrutin subwoofer (imperiaal): | 12 " |
| Frekvensomfång: | 40 - 19000 Hz |
| Basreflex: | Ja |
| Subwoofertyp: | Actieve subwoofer |
| Vikt subwoofer: | 31500 g |
| Subwooferns mått (BxDxH): | 435 x 540 x 500 mm |
| Antal satelliter: | 2 |
| Medium power satellithögtalare: | - W |
| Satellithögtalares mått (BxDxH): | 250 x 250 x 400 mm |
| Vikt för satellithögtalare: | 8500 g |
| Satellithögtalarimpedans: | 4 Ohm |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| Förstärkningsenhet ingår: | Ja |
| Typ av gränssnitt för förstärkare/mottagare: | 6.3 mm jack, RCA |
| Typ av förstärkningsenhet: | Versterker |
| Formfaktor för förstärkningsanordning: | Ingebouwd |
| Förstärkarklass: | A/B |
| Diameter tweeter satellithögtalare: | 1 " |
| Diameter mellanregisterdrivrutin satellithögtalare: | 6.5 " |
| Kontrollfas: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 27 h |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | 220 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 89 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 232 l |
| Vattenberedare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KDN 12823 S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026