Miele K 4003 D Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 4003 D (76 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Miele K 4003 D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

Gebruiks- en montagehandleiding
Koelapparaten
Lees voor het opstellen – installeren – de ingebruikneming beslist de
gebruiks- en montagehandleiding. Dat is veilig voor u en zo voorkomt
u schade.
nl – NL, BEM.-Nr. 12 540 090
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 4003 D |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 31000 g |
| Bredd: | 554 mm |
| Djup: | 623 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 73 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.2 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Förpackningens bredd: | 617 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 711 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 13 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 34 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 8418219190 |
| Kylkapacitet netto: | 141 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Styrningsappar som stöds: | Miele@Home |
| Flaskhållare i dörren: | Ja |
| Miele-teknik (förvaring av livsmedel): | DailyFresh, Sabbath mode |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 4003 D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026