Miele K 7115 E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 7115 E (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele K 7115 E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Lees voor het opstellen – installeren – de ingebruikneming beslist de
gebruiks- en montagehandleiding. Dat is veilig voor u en zo voorkomt
u schade.
nl-NLM.-Nr. 12 332 110
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 7115 E |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 9900 g |
| Snäll: | Klassieke step |
| Motoreffekt: | 300 W |
| Maximal viktbelastning: | 100 kg |
| Laddningstid: | 3 uur |
| Rekommenderad ålder (min): | 14 jaar |
| Maxhastighet: | 20 km/h |
| Inkluderar batteriladdare: | Ja |
| Batterij capaciteit: | 4 Ah |
| Rammaterial: | Aluminium |
| Hopfällbar: | Ja |
| Hjulmaterial: | Rubber |
| Avstånd per batteriladdning (max): | 12 km |
| Bakre bromssystem: | Voetrem |
| Sadel ingår: | Nee |
| Gummihandtag: | Ja |
| Framhjulsstorlek (imperial): | 8 " |
| Bakhjulsstorlek (imperial): | 8 " |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 1 stuk(s) |
| Laddbart batteri: | Ja |
| Typ av hjul: | Luchtbanden |
| Motorns läge: | Achterwiel |
| Produkter per intermodal container (40 fot - High Cube): | 1050 stuk(s) |
| Produkter per intermodal container (20 fot): | 420 stuk(s) |
| Främre bromssystem: | Electrisch |
| Endast för hushållsbruk: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 7115 E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026