Miele K 7325 E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 7325 E (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele K 7325 E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Lees voor het opstellen – installeren – de ingebruikneming beslist de
gebruiks- en montagehandleiding. Dat is veilig voor u en zo voorkomt
u schade.
nl-NLM.-Nr. 12 332 110
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 7325 E |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Snäll: | Luchtkoeler |
| Monteringsverktyg: | Ja |
| Antal per paket: | - stuk(s) |
| Antal fans: | 1 ventilator(en) |
| Färg på belysningen: | Multi |
| Thermal Design Power (TDP): | 220 W |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 100000 uur |
| Belysning LED: | Ja |
| Lämplig plats: | Processor |
| Ventilator diameter: | 120 mm |
| Processorsocklar som stöds: | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1366 (Socket B), LGA 1700, LGA 2011 (Socket R), LGA 2011-v3 (Socket R), LGA 775 (Socket T), Socket AM2+, Socket AM3+, Socket AM4, Socket AM5, Socket FM1, Socket FM2+ |
| Antal värmerör: | 4 |
| Matventilator (bxdxh): | 120 x 25 x 120 mm |
| Installationsinstruktion: | Ja |
| Fläkthastighet (max): | 1800 RPM |
| Fläkthastighet (min): | 250 RPM |
| Kylarens bredd: | 155 mm |
| Kylarens djup: | 77 mm |
| Kylarens höjd: | 127 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 7325 E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026