Miele K 4776 ED EDT Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 4776 ED EDT (88 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele K 4776 ED EDT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/88

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Lees voor het opstellen – installeren – de ingebruikneming beslist de
gebruiks- en montagehandleiding. Dat is veilig voor u en zo voorkomt
u schade.
nl - NL, BEM.-Nr. 12 090 080
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 4776 ED EDT |
| Färg på produkten: | Beige |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Typ av strömkälla: | USB |
| Antal tangenter, tangentbord: | 104 |
| Avsedd för: | Pc/server |
| Stöder Windows: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 65 °C |
| Bakgrundsbelysning: | Nee |
| Förbindelse: | USB |
| Numerisk knappsats: | Ja |
| Inkluderar mus: | Nee |
| Windows-tangenter: | Ja |
| Ytfärg: | Monochromatisch |
| Tangentbordslayout: | QWERTY |
| Handledsstöd: | Nee |
| Tangentbordsstorlek: | Volledige grootte (100%) |
| Stil tangentbord: | Recht |
| Tangentbords vikt: | 1270 g |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 55 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 95 procent |
| Språktangentbord: | Engels |
| Magnetisk kortläsare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 4776 ED EDT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026