Miele K 4323 FD WS Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 4323 FD WS (80 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele K 4323 FD WS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Lees beslist de gebruiks- en montagehandleiding voordat u uw ap-
paraat plaatst, installeert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor
uzelf en u voorkomt schade aan uw apparaat.
nl - NL, BEM.-Nr. 12 090 100
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 4323 FD WS |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 3500 g |
| Bredd: | 83 mm |
| Djup: | 228 mm |
| Höjd: | 207 mm |
| Ljudlarm: | Ja |
| Uteffekt: | 480 W |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 8 uur |
| Frekvens: | 50 Hz |
| Modem (RJ-11) port: | 1 |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 95 procent |
| Batterityp: | 12V/9.0Ah |
| Uteffektkapacitet: | 0.96 kVA |
| Typisk backuptid vid full laddning: | 30 min |
| Nätspänning, i drift: | 220 V |
| Utgångsanslutningar: | 2 x IES |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 4323 FD WS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026