Miele K 7715 E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 7715 E (80 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele K 7715 E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Lees voor het opstellen – installeren – de ingebruikneming beslist de
gebruiks- en montagehandleiding. Dat is veilig voor u en zo voorkomt u
schade.
nl - NL, BEM.-Nr. 12 581 950
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 7715 E |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 53900 g |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 114.25 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.31 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Förpackningens bredd: | 572 mm |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Kylsystem: | Dynamisk (fläktassisterad) |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 622 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 57100 g |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 7 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 33 dB |
| Klimatkategori: | ST-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1772 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 309 l |
| Styrningsappar som stöds: | Miele@Home |
| Displayens placering: | Insida |
| Flaskhållare i dörren: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 7715 E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026