Miele KFN 7734 C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KFN 7734 C (92 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele KFN 7734 C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KFN 7734 C |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 61500 g |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 145 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.4 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Wi-Fi: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Kylsystem: | Dynamisk (fläktassisterad) |
| Antal temperaturzoner: | 2 |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Sensor, Touch |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 9 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | C |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Dörrmontering: | Glidmekanism |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Total kapacitet netto: | 253 l |
| Bulleremission, klass: | D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 34 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 570 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1788 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | 1.4 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 70 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 183 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Styrningsappar som stöds: | Home Connect |
| Fellarm: | Ja |
| Felindikation: | Ja |
| Displayens placering: | Insida |
| Dörrfack för flaskor: | Ja |
| Antal ägghyllor: | 1 |
| Flaskhållare i dörren: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KFN 7734 C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026