Miele K 7763 E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 7763 E (80 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele K 7763 E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/80

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Lees voor
het opstellen – installeren – de ingebruikneming
beslist de gebruiks- en montagehandleiding.Dat is veilig voor u en zo
voorkomt u schade.
nl – NL, BEM.-Nr. 11 745 770
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 7763 E |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 56800 g |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 115 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.315 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Energiklass: | E |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Antal hyllor i frysen: | 7 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 570 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1788 mm |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet netto: | 311 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
| Burkhylla: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 7763 E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026