Miele K 7773 D Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 7773 D (88 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele K 7773 D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/88

Gebruiksaanwijzing
Koelkast
Lees voor het opstellen – installeren – de ingebruikneming debeslist
gebruiks- en montagehandleiding. Dat is veilig voor u en zo voorkomt
u schade.
nl – NL, BEM.-Nr. 11 745 780
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 7773 D |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 40500 g |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 546 mm |
| Höjd: | 1770 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 124.8 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.342 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.2 m |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Wi-Fi: | Ja |
| Kontrolltyp: | Röra |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 10 A |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 32 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 3 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 570 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1788 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet netto: | 296 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 98 l |
| Displayens placering: | Insida |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 7773 D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026