Miele KFN 4375 DD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KFN 4375 DD (84 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Miele KFN 4375 DD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/84

Gebruiksaanwijzing
Koel-vriescombinatie
Lees de gebruiks- en montagehandleiding voordat u uw ap-beslist
paraat plaatst, installeert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor
uzelf en u voorkomt schade aan uw apparaat.
nl - NL, BEM.-Nr. 12 090 140
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KFN 4375 DD |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 678 mm |
| Höjd: | 2027 mm |
| Ljudnivå: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Årlig-energiförbrukning: | 317 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 104 l |
| Fryskapacitet: | 11 kg/24u |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 267 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 4 |
| Antal-grönsakslådor: | 2 |
| Frysläge: | Onder |
| Retentionstid vid strömavbrott: | - uur |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Total nettokapacitet: | 371 l |
| Äggställ: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Till fackområdet: | Ja |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Plats för visning: | Binnenin |
| Frys invändig belysning: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 / 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KFN 4375 DD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026