Miele KFN 29042 D ws Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KFN 29042 D ws (88 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele KFN 29042 D ws eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KFN 29042 D ws |
| Färg på produkten: | Black, Gold |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 77000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 625 mm |
| Höjd: | 2011 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 263 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.718 kWh/24h |
| Sladdlängd: | 2.4 m |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Startfördröjning: | 24 uur |
| Förpackningens vikt: | 5500 g |
| Förpackningens bredd: | 340 mm |
| Djuppackning: | 465 mm |
| Förpackningshöjd: | 300 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 11 kg/24h |
| Ångkokning: | Ja |
| Håll varm funktion: | Ja |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 3* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Antal automatiska program: | 46 |
| Flaskställ: | Ja |
| Tillgångar: | 860 W |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Recept bok: | Ja |
| Mätglaset: | Ja |
| Innehåll: | 5 l |
| AC-ingångsspänning: | 220-230 V |
| Type beeldscherm: | LED |
| Inkluderar sked: | Ja |
| Vattenkokande funktion: | Ja |
| Slev medföljer: | Ja |
| soppa: | Ja |
| Tryckkokning: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 711 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 83000 g |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 18 h |
| Djup med öppen dörr: | 1172 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Ström: | 13 A |
| Total kapacitet netto: | 340 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 4 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 119 l |
| Fryskapacitet brutto: | 149 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 379 l |
| Kylkapacitet brutto: | 230 l |
| Kylkapacitet netto: | 221 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Nej |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Originalmodellens namn: | KFN 29042 D ws |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KFN 29042 D ws ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026