Miele KDN 7713 E Active Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Miele KDN 7713 E Active (3 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
3
Nedladdningar
324
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KDN 7713 E Active |
| Vikt: | 52600 g |
| Bredd: | 541 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 233.97 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.64 kWh/24h |
| Antal fryslådor: | 3 |
| Ismaskin: | Nej |
| Sladdlängd: | 2.3 m |
| Förpackningens bredd: | 610 mm |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 640 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5730 g |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 9 h |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Ström: | 13 A |
| Total kapacitet netto: | 260 l |
| Bulleremission, klass: | B |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 38 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Fryskapacitet netto.: | 76 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Kylkapacitet netto: | 184 l |
| Installationsfack, höjd (min): | 1772 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 1780 mm |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (frys): | Ja |
| Displayens placering: | Insida |
| Flaskhållare i dörren: | Ja |
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026