Miele WCD020 WCS Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Miele WCD020 WCS (84 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
84
Nedladdningar
1.743
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WCD020 WCS |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 80000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 636 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| Cykeltid (max): | 219 min |
| Energiförbrukning per 100 cykler: | 47 kWh |
| Tvättprogram: | Black, Blouse/shirt, Cotton, Hand/wool, Quick, Synthetics, Rinse & spin |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Djup med öppen dörr: | 1054 mm |
| Energiklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Tittfönster: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | 47 l |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026