Miele WCE670 TDos Wifi Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Miele WCE670 TDos Wifi (4 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 39 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
4
Nedladdningar
807
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WCE670 TDos Wifi |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 82000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 636 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 48 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Självrengörande: | Ja |
| Cykeltid (max): | 179 min |
| Doseringsassistent: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Blouse/shirt, Cotton, Hand/wool, Intensive/outdoor, Jeans/denim, Quick, Silent, Sport, Delicate/silk |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Sköljstopp: | Ja |
| Automatiskt doseringssystem: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Invändigt material: | Rostfritt stål |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 10120 l |
| Menyspråk: | Multi |
| Djup med öppen dörr: | 1054 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Ström: | 10 A |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Silver |
| Tittfönster: | Ja |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 72 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 20 min |
| Vattenförbrukning per omgång: | 49 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.9 kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.4 W |
| Ansluten effekt: | 2400 W |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Restfukt: | 53 % |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 176 kWh |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.4 W |
| Indikator för LED-programstadie: | Ja |
| Extrasköljning: | Ja |
| Alarm: | Ja |
| Halv-belastning: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
| Självrengörande tvättmedelsfack: | Ja |
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026