Miele WDD020 Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WDD020
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WDD020 (80 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele WDD020 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WDD020 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 90000 g |
| Bredd: | 1250 mm |
| Djup: | 636 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 50 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Maximal viktbelastning: | 70 kg |
| Rekommenderad ålder (min): | 8 jaar |
| Antal tvättprogram: | 12 |
| Certifiering: | CE |
| Sköljstopp: | Ja |
| Material: | Polyethylene, Steel |
| Displaybelysning: | Ja |
| Rekommenderat kön: | Elk geslacht |
| Antal platser: | 1 zitplaats(en) |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Typ produkt: | Sneeuwracer |
| EU TSD-varning: | Niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 10120 l |
| Tvättklass: | B |
| Belysningsfärg: | Gul |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Gjuten aluminium |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 74 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Nej |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 177 kWh |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WDD020 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026