Miele WTW870 WPM Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WTW870 WPM
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WTW870 WPM (128 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele WTW870 WPM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/128

Operating instructions
Washer-dryer
To avoid the risk of accidents or damage to the appliance, it is
essential to read these instructions before it is installed and used for
the first time.
en-AU, NZM.-Nr. 11 976 031
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WTW870 WPM |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 645 g |
| Diameter: | 83.5 mm |
| Brännvidd: | 17 - 55 mm |
| Bildstabilisator: | Ja |
| Linsstruktur (element/grupper): | 19/12 |
| 35 mm kameraobjektiv motsvarande: | 27 - 88 mm |
| Längd: | 110.6 mm |
| Närmaste fokusavstånd: | 0.35 m |
| Maximalt antal bländare: | 22 |
| Förstoring: | 0.17 x |
| Filterstorlek: | 77 mm |
| Mjuk reseväska: | Ja |
| AF ställdon: | USM |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WTW870 WPM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026