Miele WWG 120 WPS XL Bruksanvisning
Miele tvättmaskin WWG 120 WPS XL
Läs gratis den bruksanvisning för Miele WWG 120 WPS XL (88 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Miele WWG 120 WPS XL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/88

Gebruiksaanwijzing
Wasautomaat
Lees de gebruiksaanwijzing voordat u uw apparaat plaatst, in-beslist
stalleert en in gebruik neemt. Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
schade aan uw apparaat.
nl-NLM.-Nr. 10 887 380
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WWG 120 WPS XL |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 2480 g |
| Bredd: | 172 mm |
| Djup: | 183 mm |
| Höjd: | 250 mm |
| Medföljande kablar: | AC, DC |
| Genomsnittlig effekt: | 3 W |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 1 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Typ av tuner: | Analoog |
| AUX ingång: | Ja |
| Internetradio: | Nee |
| Frekvensband som stöds: | AM, FM, MW |
| Inkluderar RDS-tuner: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Antal AC-utgångar: | 1 AC-uitgang(en) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele WWG 120 WPS XL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Miele Manualer
2 September 2025
28 Juli 2025
28 Juli 2025
17 Juli 2025
7 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026