Nedis WIFIACMB3BK9 Bruksanvisning
Nedis Luftkonditionering WIFIACMB3BK9
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFIACMB3BK9 (44 sidor) i kategorin Luftkonditionering. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFIACMB3BK9 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | Luftkonditionering |
| Modell: | WIFIACMB3BK9 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 22570 g |
| Bredd: | 315 mm |
| Djup: | 715 mm |
| Höjd: | 330 mm |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Kylmedium: | R290 |
| Wi-Fi: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Modell: | Monobloc bärbar luftkonditioneringsapparat |
| Årlig energiförbrukning (kylning): | 0 kWh |
| Luftfilter: | Ja |
| Energiförbrukning per timme (kylning): | 0 kWh |
| Energiförbrukning per timme (uppvärmning): | 0 kWh |
| Avfuktningskapacitet: | 24 l/h |
| Värmekapacitet i watt (max): | 0 W |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | LED |
| Effekt: | 1010 W |
| Typ av strömkontakt: | Typ F |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Material, hölje: | Plast |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ström: | 4.4 A |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Kylkapacitet i watt (nominell): | 0 W |
| Värmekapacitet i watt (nominell): | 0 W |
| Ansluten effekt: | 1010 W |
| Kontrollampa: | Ja |
| AC-funktioner: | Cooling, Dehumidifying, Fan |
| Kyleffekt (max): | 9000 BTU/h |
| Kyleffekt i watt (max): | 0 W |
| Nedkylningens energieffektivitet (EER, W/W): | 2.6 |
| Kylmediets vikt: | 195 g |
| Energiklass (värme): | Nej |
| Styrhjul: | Ja |
| Avfuktarfunktion: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Utomhusenhet ingår: | Ja |
| Timerns varaktighet (max): | 24 h |
| Passar för rumsvolym upp till: | 80 m³ |
| Luftflöde (medelhög hastighet): | 350 m³/h |
| Dräneringsventil: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFIACMB3BK9 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftkonditionering Nedis Manualer
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
21 Juni 2025
21 Juni 2025
23 September 2024
21 September 2024
28 Augusti 2024
25 Augusti 2024
22 Augusti 2024
Luftkonditionering Manualer
Nyaste Luftkonditionering Manualer
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026