Nedis WIFICI06CWT Bruksanvisning
Nedis övervakningskamera WIFICI06CWT
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFICI06CWT (21 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFICI06CWT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WIFICI06CWT |
| Vikt: | 107 g |
| Bredd: | 53 mm |
| Djup: | 50 mm |
| Höjd: | 112 mm |
| Wi-Fi: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 2.5 W |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Vit |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| mörkerseende avstånd: | 5 m |
| Temperatur vid drift: | -20 - 50 ° C |
| Material, hölje: | Plast |
| Frekvensområde: | 2400 - 2483.5 hz |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Monteringssätt: | Bord |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | 2 MP |
| Strömkälla av typen: | AC, DC |
| DC-utgång volt: | 5 |
| USB-port: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85258900 |
| Synfältsvinkel (FOV): | 110 ° |
| DC utgående ström: | 1 A |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFICI06CWT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Nedis Manualer
10 September 2025
10 September 2025
26 Augusti 2025
25 Augusti 2025
25 Augusti 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026