Nedis WIFICI11CWT Bruksanvisning
Nedis övervakningskamera WIFICI11CWT
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFICI11CWT (24 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFICI11CWT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WIFICI11CWT |
| Vikt: | 201 g |
| Bredd: | 31 mm |
| Djup: | 310 mm |
| Höjd: | 52 mm |
| Förpackningens bredd: | 224 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Wi-Fi: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 2.5 W |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Antal linser: | 1 |
| Antal sensorer: | 1 |
| Linsdiameter: | 4 mm |
| Lutningsvinkel: | 0 - 110 ° |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Kabellängd: | 2 m |
| Produktens färg: | Vit |
| Monteringssats: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 43 mm |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| mörkerseende avstånd: | 5 m |
| Temperatur vid drift: | -20 - 50 ° C |
| Material, hölje: | Plast |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Monteringssätt: | Bord |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | 2 MP |
| Strömkälla av typen: | USB |
| DC-utgång volt: | 5 |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85258900 |
| Arbetsfrekvens: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Förpackningarnas innehåll: | Camera Mount\nAC Adapter EU Plug\nSelf-Adhesive Pad\nUSB-Cable\nClimate Sensor |
| Objektivets betraktningsvinkel, horisontell: | 110 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFICI11CWT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Nedis Manualer
10 September 2025
10 September 2025
26 Augusti 2025
25 Augusti 2025
25 Augusti 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026