Nedis WIFICI20CGY Bruksanvisning
Nedis övervakningskamera WIFICI20CGY
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFICI20CGY (8 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFICI20CGY eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WIFICI20CGY |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Bredd: | 6030 mm |
| Djup: | 4030 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Förpackningens bredd: | 94 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| LED-indikatorer: | Aktivitet |
| Wi-Fi: | Ja |
| Frekvensband: | 2.4 - 24832 GHz |
| Videolägen som stöds: | 720p |
| Maximal upplösning: | 1280 x 720 pixlar |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Fast brännvidd: | 2.6 mm |
| Ljudsystem: | 2-vägs |
| Zoomkapacitet: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | 1/4 " |
| Form: | Ovaal |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Material: | Polyethyleen |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720) |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Ljuddetektering: | Ja |
| Användarvänlig: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Antal linser: | 1 |
| Antal sensorer: | 1 |
| Rörelsesensor: | Ja |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Black, Grey |
| Monteringssats: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 190 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 215 g |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| mörkerseende avstånd: | 10 m |
| Typ av strömkontakt: | Typ C |
| Temperatur vid drift: | -20 - 50 ° C |
| Material, hölje: | Plast |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Dag / nattläge: | Ja |
| Monteringssätt: | Bord |
| Minimibelysning: | - lx |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | 1 MP |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömkälla av typen: | DC, USB |
| DC-utgång volt: | 5 |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Antenn ökningsnivå (max): | 3 dBi |
| USB-port: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85258900 |
| PTZ-styrning: | Ja |
| Antal belysning lysdioder: | 1 |
| Högsta minneskortskapacitet: | 128 GB |
| Fjärruppspelning: | Ja |
| Objektivets betraktningsvinkel, horisontell: | 110 ° |
| Objektivets betraktningsvinkel, vertikal: | 110 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFICI20CGY ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Nedis Manualer
10 September 2025
10 September 2025
26 Augusti 2025
25 Augusti 2025
25 Augusti 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026