Nedis WIFICI21CGY Bruksanvisning
Nedis övervakningskamera WIFICI21CGY
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFICI21CGY (24 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFICI21CGY eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WIFICI21CGY |
| Vikt: | 215 g |
| Bredd: | 63 mm |
| Djup: | 58 mm |
| Höjd: | 96 mm |
| Wi-Fi: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Antal linser: | 1 |
| Linsdiameter: | 4 mm |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Grey, White |
| Monteringssats: | Ja |
| mörkerseende avstånd: | 10 m |
| Strömförbrukning (vanlig): | 4.5 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 50 ° C |
| Material, hölje: | Plast |
| Kabel inkluderad: | AC, USB |
| Frekvensområde: | 2400 - 2484 hz |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Monteringssätt: | Bord |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | 2 MP |
| Strömkälla av typen: | AC, USB |
| DC-utgång volt: | 5 |
| USB-port: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85258900 |
| Synfältsvinkel (FOV): | 110 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFICI21CGY ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Nedis Manualer
10 September 2025
10 September 2025
26 Augusti 2025
25 Augusti 2025
25 Augusti 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026