Nedis WIFICI22CBK Bruksanvisning
Nedis övervakningskamera WIFICI22CBK
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFICI22CBK (6 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFICI22CBK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | WIFICI22CBK |
| Vikt: | 230 g |
| Bredd: | 70 mm |
| Djup: | 71 mm |
| Höjd: | 120 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, Y,iOS |
| Wi-Fi: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Antal kameror: | 1 |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 2.5 W |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.9 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Modell: | IP-säkerhetskamera |
| Antal linser: | 1 |
| Antal sensorer: | 1 |
| Rörelsesensor: | Ja |
| Linsdiameter: | 3.6 mm |
| Dynamiskt omfång: | 19 dB |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Kabellängd: | 1 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Formfaktor: | Sfärisk |
| mörkerseende avstånd: | 10 m |
| Temperatur vid drift: | -10 - 50 ° C |
| Video rörelsedetektor: | Ja |
| Kamerapanoreringskontroll: | Ja |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Monteringssätt: | Tak |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | 2 MP |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömkälla av typen: | DC |
| DC-utgång volt: | 5 |
| Bluetooth: | Nej |
| Synfältsvinkel (FOV): | 100 ° |
| Lutningskontroll för kamera: | Ja |
| Arbetsfrekvens: | 2412 - 2472 MHz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFICI22CBK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Nedis Manualer
10 September 2025
10 September 2025
26 Augusti 2025
25 Augusti 2025
25 Augusti 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
22 Juni 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026