Nedis WIFIDW10WT Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFIDW10WT (24 sidor) i kategorin Detektor. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFIDW10WT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

WIFIDW10WT
Water detector
Quick Start Guide (EN)
Verkorte handleiding (NL)
Kurzanleitung (DE)
Guía de inicio rápido (ES)
Guide de démarrage rapide (FR)
Guida rapida (IT)
Guia de iniciação rápida (PT)
Hurtigstartsguide (DA)
Hurtigstartsguide (NO)
Snabbstartsguide (SV)
Pikaopas (FI)
Γρήγορος οδηγός (EL)
Krótki przewodnik (PL)
Rychlá příručka (CS)
Gyors útmutató (HU)
Ghid rapid (RO)
Руководство быстрого старта (RU)
Hızlı başlangıç kılavuzu (TR)
Lühike juhend (LV)
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | Detektor |
| Modell: | WIFIDW10WT |
| Produkttyp: | Sensor och varningssystem |
| Bredd: | 105 mm |
| Djup: | 50 mm |
| Höjd: | 105 mm |
| Förpackningens bredd: | 105 mm |
| Antal batterier: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Låddjup: | 50 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 121 g |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| AC-inspänning: | 3 V |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Strömkälla av typen: | AC, Battery |
| Temperatur mätenheter: | °C |
| Arbetsfrekvens: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Ljudstyrka på alarm: | 2 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFIDW10WT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Detektor Nedis Manualer
10 September 2025
8 Juli 2025
22 Juni 2025
21 Juni 2025
11 September 2024
11 September 2024
11 September 2024
17 Augusti 2024
17 Augusti 2024
14 Augusti 2024
Detektor Manualer
Nyaste Detektor Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026