Nedis ZBSM20WT Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis ZBSM20WT (14 sidor) i kategorin Detektor. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Nedis ZBSM20WT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | Detektor |
| Modell: | ZBSM20WT |
| Vikt: | 51 g |
| Bredd: | 50 mm |
| Djup: | 40 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| Placering: | inomhus |
| Bildsensortyp: | Passiv infraröd (PIR) sensor |
| ZigBee: | Ja |
| Spänning: | 1.5 V |
| Batteriteknik: | Alkalisk |
| Batterityp: | CR123A |
| Batteriets livslängd: | 1 År |
| Sändareffekt: | 10 dBmW |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Strömförbrukning (vanlig): | 0.05 W |
| Temperatur vid drift: | -10 - 50 ° C |
| Material, hölje: | Plast |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Monteringssätt: | Innertak/vägg |
| Strömkälla av typen: | Battery, DC |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Arbetsfrekvens: | 2405 - 2480 MHz |
| Avkänningsavstånd: | 7 m |
| Detektionsvinkel: | 100 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis ZBSM20WT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Detektor Nedis Manualer
10 September 2025
8 Juli 2025
22 Juni 2025
21 Juni 2025
11 September 2024
11 September 2024
11 September 2024
17 Augusti 2024
17 Augusti 2024
14 Augusti 2024
Detektor Manualer
Nyaste Detektor Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026