Neff D4692X0GB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Neff D4692X0GB (68 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
68
Nedladdningar
1.664
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Neff |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | D4692X0GB |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Wit |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 990 mm |
| Ljudnivå: | 55 dB |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motoreffekt: | 160 W |
| Maximal utsugskapacitet: | 620 m³/uur |
| Minsta avstånd från elektrisk häll: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gasspis: | 700 mm |
| Typ lampa: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Aluminium |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Inbyggd funktion: | Ja |
Fläktkåpa Neff Manualer
22 Mars 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
1 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025