Nevir NVR-9840 H-9 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Nevir NVR-9840 H-9 (21 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Nevir NVR-9840 H-9 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

NVR-9840H-9
HORNO TOSTADOR DE 9LITROS
MANUAL DE INSTRUCCIONES
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nevir |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | NVR-9840 H-9 |
| Färg på produkten: | Black, Red, Transparent |
| Bredd: | 380 mm |
| Djup: | 245 mm |
| Höjd: | 380 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 401 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Justerbar termostat: | 100 - 230 ° C |
| Certifiering: | EN 166:2001 |
| Material: | Nylon |
| Innermått (B x D x H): | 252 x 195 x 180 mm |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Typ produkt: | Veiligheidsbril |
| Linsmaterial: | Polycarbonaat |
| Linsfärg: | Transparant |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 251 mm |
| Ugnens nettokapacitet: | 9 l |
| Cool dörr: | Ja |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ansluten effekt: | 600 W |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Ugnström: | 600 W |
| Normalkokning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nevir NVR-9840 H-9 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Nevir Manualer
10 September 2025
9 September 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
8 September 2024
5 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026