Nevir NVR-9851HCL-48L Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Nevir NVR-9851HCL-48L (11 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Nevir NVR-9851HCL-48L eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

HORNO ELÉCTRICO 48L
CON CONVECCIÓN Y LÁMPARA
MANUAL DE INSTRUCCIONES
Model No.
NVR-9851L-LHC48
230V AC 50Hz 2000W
Lea atentamente antes de usar y guárdelo para futuras consultas.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nevir |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | NVR-9851HCL-48L |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 588 mm |
| Djup: | 371 mm |
| Höjd: | 453 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Bakplåt: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 418 mm |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 48 l |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Installationsfack, bredd: | - mm |
| Installationsfack, djup: | - mm |
| Installationsfack, höjd: | - mm |
| Ansluten effekt: | 2000 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Fram till höger |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 48 l |
| Totalt ugn: | 2000 W |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Grillgaller ingår: | Ja |
| Infällbara vred: | Nej |
| Handtag material: | Rostfritt stål |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nevir NVR-9851HCL-48L ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Nevir Manualer
10 September 2025
9 September 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
8 September 2024
5 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026