Nevir NVR-CGPE1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Nevir NVR-CGPE1 (27 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Nevir NVR-CGPE1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/27

MANUAL DE INSTRUCCIONES DE
HORNILLOS DE GAS
IMPORTANTES INSTRUCCIONES DE SEGURIDAD
LEA CUIDADOSAMENTE Y CONSERVE PARA FUTURAS CONSULTAS
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nevir |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | NVR-CGPE1 |
| Produkttyp: | Bänkspis |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 304 mm |
| Djup: | 333 mm |
| Höjd: | 105 mm |
| Grill: | Nej |
| Förpackningens bredd: | 370 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Antal gasbrännare: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Antal uppvärmningszoner: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 320 mm |
| Wok brännare: | Nej |
| Ugnens nettokapacitet: | - l |
| Material, hölje: | Metall |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 1 |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 84.5 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Central |
| Manöverplats: | Framsida |
| Klocka: | Nej |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1850 W |
| Typ av ytskikt: | Emaljerad |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | - W |
| Anslutningseffekt (gas): | 1500 W |
| Material i hällstativ: | Emaljerad |
| Spisens bredd, storlek: | 30 cm |
| Hällskydd för spishäll: | Nej |
| Enkel att rengöra (häll): | Ja |
| Integrerad huva: | Nej |
| Gastyp: | LPG |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nevir NVR-CGPE1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Nevir Manualer
10 September 2025
9 September 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
8 September 2024
5 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026