NGS Roller Furia 3 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Roller Furia 3 (194 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om NGS Roller Furia 3 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/194

www.ngs.eu
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO I PORTUGUÊS
POLSKI I NEDERLANDS I ČEŠTINA I SLOVENČINA I ΕΛΛΗΝΙΚΑ I MAGYAR
SLOVENŠČINA I SRPSKI I NORSK I SUOMI I SVENSKA I DANSK I LIETUVIŲ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Roller Furia 3 |
| Produkttyp: | Bärbar stereohögtalare |
| Vikt: | 735 g |
| Bredd: | 88.4 mm |
| Djup: | 88.4 mm |
| Höjd: | 227.9 mm |
| Förpackningens bredd: | 114 mm |
| Batterikapacitet: | 5000 mAh |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Ljudformat som stöds: | MP3, WAV, WMA |
| Volymkontroll: | Knappar |
| FM-radio: | Ja |
| Rekommenderad användning: | Universal |
| USB-anslutning: | USB Type-A, USB Type-C |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Inbyggd laddare: | Ja |
| Produktdesign: | Cylinder |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 114 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 830 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Skyddsfunktioner: | Dust resistant, Spill resistant, Water resistant |
| Uteffekt (RMS): | 30 W |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IPX7 |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Belysningsfärg: | Multi |
| Frekvensområde: | 2.402 - 2.48 hz |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 7.4 V |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Bluetooth: | Ja |
| Drifttid för batteri: | 9 h |
| Antal talare: | 2 |
| Aux-In: | Ja |
| LED-belysning: | Ja |
| Enkel parning: | Ja |
| Högsta musikuteffekt (PMPO): | 60 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Roller Furia 3 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026