NGS Skydusk Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Skydusk (64 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om NGS Skydusk eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

SKYDUSK
SKYDAWN
USER’S MANUAL
WWW.NGS.EU
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO
PORTUGUÊS I POLSKI I NEDERLANDS I ČESKY I
ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Skydusk |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Volymkontroll: | Digital |
| Rekommenderad användning: | Högtalarenhetssats |
| USB-anslutning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanaler |
| Högtalarplacering: | Golv |
| Antal förare: | 2 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Apple dockning: | Ja |
| Typ av minneskort: | SD |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 30 W |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| diskanthögtalare: | Ja |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Frekvensområde: | 20 - 20000 hz |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Apple-kompatibel dockningsmöjlighet: | iPad, iPhone |
| Displaytyp: | LED |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Garantisedel: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Högtalartyp: | 2-vägs |
| Stöd för flerrumsstreaming (MRS): | Nej |
| Aux-In: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Skydusk ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026