NGS Wild Swag Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Wild Swag (368 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 39 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om NGS Wild Swag eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/368

www.ngs.eu
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO I PORTUGUÊS
POLSKI I NEDERLANDS I ČEŠTINA I SLOVENČINA I ΕΛΛΗΝΙΚΑ I MAGYAR
SLOVENŠČINA I NORSK I SUOMI I SVENSKA I DANSK I LIETUVIŲ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Wild Swag |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 3200 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 230 mm |
| Höjd: | 300 mm |
| Förpackningens bredd: | 282 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Batterikapacitet: | 3600 mAh |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Volymkontroll: | Knappar |
| Rekommenderad användning: | Universal |
| USB-anslutning: | Ja |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Inbyggd laddare: | Ja |
| Produktdesign: | Rektangel |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Skärmtyp: | LED |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 273 mm |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 80 W |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Kabel inkluderad: | USB Type-C |
| Belysningsfärg: | Multi |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 7.4 V |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Bluetooth: | Ja |
| Drifttid för batteri: | 10 h |
| Aux-In: | Ja |
| LED-belysning: | Ja |
| Enkel parning: | Ja |
| Högtalarnas RMS-effekt: | 40 W |
| Utspänning USB: | 5 V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Wild Swag ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026