NGS Sky Charm Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Sky Charm (236 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om NGS Sky Charm eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/236

www.ngs.eu
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Sky Charm |
| Vikt: | 2000 g |
| Bredd: | 200 mm |
| Djup: | 180 mm |
| Höjd: | 833 mm |
| Volymkontroll: | Ja |
| Rekommenderad användning: | Hem |
| USB-anslutning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | - kanaler |
| Högtalarplacering: | Golv |
| Antal förare: | 3 |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Förstärkare: | Inbyggd |
| Högtalarposition: | Framsida |
| 3,5 mm in: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Typ av fjärrkontroll: | Trådlös |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 50 W |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Kabel inkluderad: | Ljud (3,5mm) |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Strömkälla av typen: | AC |
| På / av-knapp: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Bluetooth: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85182200 |
| Högtalarlåda: | Stängd |
| Aux-In: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Sky Charm ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026