NGS Wild Rave 2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Wild Rave 2 (107 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om NGS Wild Rave 2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/107

www.ngs.eu
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO I PORTUGUÊS
POLSKI I NEDERLANDS I ČEŠTINA I SLOVENČINA I ΕΛΛΗΝΙΚΑ I MAGYAR
NORSK I SUOMI I SVENSKA I DANSK I LIETUVIŲ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Wild Rave 2 |
| Produkttyp: | Bärbar stereohögtalare |
| Vikt: | 8700 g |
| Bredd: | 298 mm |
| Djup: | 307 mm |
| Höjd: | 715 mm |
| Förpackningens bredd: | 335 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Certifiering: | CE |
| Bärhandtag: | Ja |
| Rekommenderad användning: | Universal |
| USB-anslutning: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktdesign: | Tower |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Produktens färg: | Svart |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 325 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10200 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Uteffekt (RMS): | 300 W |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Material, hölje: | Plast |
| Kabel inkluderad: | DC |
| Belysningsfärg: | Multi |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| På / av-knapp: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Woofer diameter (imperial): | 8 " |
| Garantisedel: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Drifttid för batteri: | 6 h |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Basnivåkontroll: | Ja |
| Aux-In: | Ja |
| LED-belysning: | Ja |
| Enkel parning: | Ja |
| Högtalarnas RMS-effekt: | 100 W |
| Disktanthögtalare diameter: | 1 " |
| Säkerhetsark: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Wild Rave 2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026