NGS White Roller Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS White Roller (16 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om NGS White Roller eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

roller
USER’S MANUAL
www.ngs.eu
English i Français i Español i Deutsch i Italiano i Português i Polski
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | White Roller |
| Produkttyp: | Bärbar monohögtalare |
| Höjd: | 110 mm |
| Förpackningens bredd: | 80 mm |
| Laddningstid: | 2 h |
| Batterikapacitet: | 520 mAh |
| Wi-Fi: | Nej |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Rekommenderad användning: | Mobiltelefon / smartphone |
| Impedans: | - Ω |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanaler |
| Antal förare: | 1 |
| Bluetooth-räckvidd: | 10 m |
| Batteriteknik: | Litium |
| Batterityp: | Inbyggd |
| Antal batterier: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 80 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 291 g |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Uteffekt (RMS): | - W |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Kabel inkluderad: | Ljud (3,5mm) |
| Frekvensområde: | - hz |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterier medföljer: | Nej |
| Bluetooth: | Ja |
| Drifttid för batteri: | 8 h |
| Antal talare: | 1 |
| Högtalartyp: | 1-vägs |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS White Roller ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026