NGS WILDHOUSE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS WILDHOUSE (52 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om NGS WILDHOUSE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

WILDHOUSE
USER’S MANUAL
WWW.NGS.EU
English i Français i Español i Deutsch i Italiano i Português i Polski i
ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | WILDHOUSE |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| FM-radio: | Ja |
| Rekommenderad användning: | DJ |
| Bakgrundsbelysning: | Nej |
| USB-anslutning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanaler |
| Högtalarplacering: | Golv |
| Bashögtalare: | Ja |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| AirPlay: | Nej |
| Typ av minneskort: | SD |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 360 W |
| Equalizer: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm) |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Displaytyp: | LED |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 1 |
| Garantisedel: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Aux-In: | Ja |
| Antal woofer-drivenheter: | 2 |
| Mellandrivenhet diameter (imperial): | 10 " |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS WILDHOUSE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026