NGS WILD Samba Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS WILD Samba (68 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 45 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om NGS WILD Samba eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/68

www.ngs.eu
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO I PORTUGUÊS
POLSKI I NEDERLANDS I ČEŠTINA I SLOVENČINA I ΕΛΛΗΝΙΚΑ
NORSK I SUOMI I SVENSKA I DANSK I LIETUVIŲ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | WILD Samba |
| Produkttyp: | Bärbar monohögtalare |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 3500 g |
| Bredd: | 270 mm |
| Djup: | 260 mm |
| Höjd: | 440 mm |
| Batterikapacitet: | 2400 mAh |
| Wi-Fi: | Nej |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| FM-radio: | Nej |
| Inbyggd mikrofon: | Nej |
| Rekommenderad användning: | Universal |
| USB-anslutning: | Ja |
| Bashögtalare: | Ja |
| Produktdesign: | Andra |
| Batteriteknik: | Litium |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Typ av minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LED |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 8 W |
| 3,5 mm kontakt: | Nej |
| diskanthögtalare: | Ja |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Belysningsfärg: | Multi |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Strömkälla av typen: | Batteri |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 3.7 V |
| Woofer diameter (imperial): | 8 " |
| Garantisedel: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Styrhjul: | Ja |
| Drifttid för batteri: | 2 h |
| Antal talare: | 1 |
| Basnivåkontroll: | Ja |
| Aux-In: | Ja |
| LED-belysning: | Ja |
| Högsta musikuteffekt (PMPO): | 30 W |
| Mikrofon inkluderad: | Ja |
| Disktanthögtalare diameter: | 1 " |
| 6,35 mm kontakt: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS WILD Samba ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026