NGS Cosmos Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Cosmos (96 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om NGS Cosmos eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/96

www.ngs.eu
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO I PORTUGUÊS
POLSKI I NEDERLANDS I ČEŠTINA I SLOVENČINA I ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Cosmos |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Black, Blue |
| Bredd: | 360 mm |
| Djup: | 250 mm |
| Höjd: | 310 mm |
| Ljudnivå: | 79 dB |
| Årlig-energiförbrukning: | 26 kWu |
| Förpackningens bredd: | 425 mm |
| Djuppackning: | 280 mm |
| Förpackningshöjd: | 335 mm |
| Snäll: | Cilinderstofzuiger |
| Kraftkälla: | AC |
| Luftfiltrering av dammsugare: | HEPA |
| Typ av rengöring: | Droog |
| Dammkapacitet: | 2 l |
| Maximal ineffekt: | - W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Typ av dammsugare: | Zakloos |
| Typ av låsrör: | Klik |
| Typ av rör: | Vast |
| Antal rördelar: | 2 |
| Flexibel slang: | Ja |
| Förvaring/förvaringsfäste: | Ja |
| Bärhandtag: | Ja |
| Mjukt grepp: | Ja |
| Automatisk sladdupprullare: | Ja |
| Indikator för full dammbehållare: | Nee |
| Förvaringsfack: | Ja |
| Skyddande stötfångare: | Ja |
| Variabel effekt: | Ja |
| kontroll av sugkraft: | Elektronisch |
| Korrekt användning: | Thuis |
| Rengör ytor: | Bare floor, Carpet, Hard floor, Stair steps, Upholstery |
| Djurvård: | Ja |
| Tyst läge: | Ja |
| Dammsugarborste ingår: | Carpet brush, Cleaning brush |
| Spaltverktyg: | Ja |
| Slangens längd: | 1.5 m |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Cosmos ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare NGS Manualer
31 Januari 2026
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026